Eczane Bilgileri Sağlık Haberleri

Yaşam Koçu Ebru Yazıcı: “Deprem korkusu insanların enerji bedeninde blokaj meydana getirdi”

Yaşam Koçu Ebru Yazıcı: “Deprem korkusu insanların enerji bedeninde blokaj meydana getirdi” Yaşam Koçu ve Biyoenejist Ebru Yazıcı, yaşanan deprem felaketlerinin insanlarda kaybetme korkusuna yol açtığını belirterek, “Deprem korkusu insanların enerji bedeninde blokaj meydana getirdi” dedi.

Yaşam Koçu Ebru Yazıcı: “Deprem korkusu insanların enerji bedeninde blokaj meydana getirdi”

GAZİANTEP – Yaşam Koçu ve Biyoenejist Ebru Yazıcı, yaşanan deprem felaketlerinin insanlarda kaybetme korkusuna yol açtığını belirterek, “Deprem korkusu insanların enerji bedeninde blokaj meydana getirdi” dedi.

Yaşam Koçu ve Biyoenejist Ebru Yazıcı, Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan merkezli iki büyük deprem insanlarda ciddi bilinçaltı ve fiziksel sorunlara yol açtığını söyleyerek, uyarılarda bulundu. Yaşanan deprem felaketlerinin insanlarda kaybetme korkusu ciddi etkilere yol açtığını ifade eden Yazıcı, deprem korkusunun insanların enerji bedeninde blokaj meydana getirdiğini, bu blokajın ise fiziksel ve bilinçaltı sorunların ortaya çıkardığını kaydetti. Yazıcı, “Deprem sonrası insanlarımızda kaybetme korkusu meydana geldi. Etten kemikten olan maddi bedenimizin beraberinde enerji bedenimiz de vardır. Enerji bedenin en düşük frekansı korkudur. Korku frekansından dolayı insanın enerji bedeni sekteye uğrar ve enerji bedende blokaj meydana gelir. Enerji bedenin istasyonu çakradır ve çakralardaki blokajlar et bedene sirayet ederek kişiyi fiziksel ve ruhsal olarak olumsuz yönde etkileyebilmektedir” dedi.

Arınma yöntemleri

Yaşam Koçu Yazıcı, asrın felaketin ardından meydana gelen blokajlardan arınma yöntemleri hakkında da bilgi verdi. Arınma için bioenerji seanslarını öneren Ebru Yazıcı, “Blokajlardan arınmak ve şifa bulmak isteyenler bio enerji seanslarına ilgi gösteriyor. Bizler bu seanslarda çok olumlu neticeler alıyoruz. Bu zorlu süreçte elimizin uzandığı gönlümüzün yettiği kadar gönüllü olarak afetzede vatandaşlarımızla biyoenerji çalıştık. Olumlu yönde verim aldık” şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Sağlık

Kahramanmaraş Elbistan Deprem Sağlık Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları