Eczane Bilgileri Sağlık Haberleri

Ünlü gazeteci Hakan Gündoğar, Alopeci Universal hastalığına yakalandı! Son halini paylaşıp içini döktü

Ünlü spor muhabiri ve yorumcusu Hakan Gündoğar, Alopeci Universal hastalığına yakalandı. Haberi sosyal medya hesabından veren Gündoğar, saçlarını kazıttığı son halinin fotoğrafını paylaştı.

“SÖYLEMLER İÇİME KAPANMAMA YOL AÇTI”

Hakan Gündoğar yaptığı paylaşımda yazdıkları şöyle: “Evet yaklaşık 8 aydır “Alopeci Universal” hastalığı ile mücadele ediyorum. Saçımın belli bölümlerinde dökülmeler ve boşluklar oluşmuştu. Tedaviye biraz zor cevap veren bir hastalık. İnsanların her gün, “ay ne oldu, ne o öyle? Sarımsak sürdün mü? Hemen geçirir dert etme. Neye canını sıktın” söylemleri daha çok içime kapanmama yol açtı. Şapkasız dolaşamaz oldum. Ta ki Işın hanımın da aynı dertten muzdarip olduğunu ve kafasını kazıttığını görene kadar.

“BEN ARTIK KAÇARAK DEĞİL, ÖZGÜRCE DOLAŞACAĞIM”

Ben de kazıttım. Belki bir daha hiç çıkmayacak saç ve tüy. Ben artık kaçarak değil, özgürce dolaşacağım. 2-3 gün alışma sürecim olacak. Mazur görülürüm artık. Sky Spor YouTube kanalında bu sezon bu kafa ile yayın yapacağım. Herkese sağlıklı günler dilerim.”

Hakan Gündoğar’ın son hali:

Haberler.com – Spor

Futbol Spor Sağlık Spor Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları