Eczane Bilgileri Sağlık Haberleri

Tıp dünyası şokta! Genç kadının göğüsleri cinsel organında büyüdü

İran’da yaşayan genç kadının göğüslerinin cinsel organında büyüdüğü tespit edildi. Genç kızı ameliyata alan doktorlar parçayı bölgeden çıkardı. Bilim insanları bu durumun çok nadir gerçekleştiği ve resmi kayıtlara geçen sadece birkaç vakanın olduğunu dile getirdi.

İran‘da 24 yaşındaki bir kadın, 12 yıl boyunca cinsel organında meydana gelen şişkinliği acı duymadığı için umursamadı. Acıları artınca doktora giden kadının organındaki şişkinliği doktorlar ameliyat ile aldı.

GÖĞÜS DOKUSUYLA AYNI ÇIKTI

Doktorlar daha sonra şişkinliğin ne olduğunu öğrenmek için alınan parçayı laboratuvara yolladı. Yapılan incelemede kadının göğsünün cinsel organın içinde büyüdüğü ve şişkinliğin tamamen göğüs dokusu ile aynı olduğu ortaya çıkınca büyük bir şok yaşandı.

NADİREN GERÇEKLEŞEBİLİYOR

Journal of Medical Case Reports dergisine konuşan doktorlar, göğüslerin genel olarak süt bölgesinde büyüdüklerini fakat bazı durumlarda koltuk altı, karın ve cinsel organ kısımlarında da nadiren büyüdüğünü söyledi.

BİRKAÇ VAKA KAYITLARA GEÇTİ

Doktorlar böyle bir durumun yaşanma ihtimalinin çok düşük olduğunu ve resmi kayıtlara göre sadece birkaç vakanın meydana geldiğini söyledi.

Zehra Yaşık Editör Haberler.com – Sağlık

İran Komik – İlginç Sağlık Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları