STIVARGA 40 MG 84 TB. Kullanımı,Ne İşe Yarar?


Yurt Dışı İlaç Bilgileri 

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yurt dışından temini halinde bedeli ödenecek olan ilaçlar “Yurt Dışı İlaç Fiyat Listesi” nde (EK-4/C) belirtilmiş olup bu listede yer almayan ilaçların bedelleri SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından ödenmez.

Barkod 1111111100996
ATC Kodu L01XE21 – REGORAFENİB
Etkin Madde Regorafenib
Tedarik Bilgisi TEB YURT DIŞINDAN İLAÇ TEMİNİ BİRİMİ
ICD-10 Kodu C18;C26.9
ICD-10 Adı Kolon malign neoplazmı;Sindirim sistemi içinde sınırları belirsiz yerlerin malign neoplazmı 
Reçete Normal
İthal / İmal İTHAL
Farmosötik Form TABLET
SGK Eşdeğer Kodu
TİTCK Yazılı Onayı Olmadan İthal Edilemeyecek İlaç HAYIR
Sadece Toplu Teminine İzin Verilen İlaçlar HAYIR
Acil Durumlarda Kullanımı İçin TİTCK Tarafından Hastanelere Toplu Temin İzni Verilen İlaçlar HAYIR
Kurumca Tedarik Edilen İlaç HAYIR
Kullanım Şartları 1-ÖNCESİNDE FLOROPİRİMİDİN, OKSALİPLATİN VE İRİNOTEKAN BAZLI KEMOTERAPİ, ANTİVEGF (ANTİ VASKÜLER ENDOTELYAL BÜYÜME FAKTÖRÜ) TEDAVİSİ VE RAS-DOĞAL TİP İSE ANTİ-EGFR (ANTİ EPİDERMAL BÜYÜME FAKTÖRÜ RESEPTÖRÜ) İLE TEDAVİ GÖRMÜŞ VE PROGRESYON GÖSTERMİŞ, ECOG PERFORMANS SKORU: 0-1 OLAN, YETERLİ ORGAN FONKSİYONU BULUNAN VE YAŞAM BEKLENTİSİ ÜÇ AYDAN FAZLA OLAN, REZEKE EDİLEMEYEN METASTATİK KOLOREKTAL KANSERLİ (MKRK) HASTALARIN TEDAVİSİNDE KULLANILIR. 2-.ÖNCESİNDE İMATİNİB MESİLAT VE SUNİTİNİB MALAT TEDAVİLERİ GÖRMÜŞ VE PROGRESYON GÖSTERMİŞ, REZEKE EDİLEMEYEN METASTATİK GASTROİNTESTİNAL STROMAL TÜMÖRLÜ (GİST) HASTALARIN TEDAVSİNDE KULLANILIR.
Yurt Dışı İlaç Açıklaması Piyasaya verilmesi nedeniyle

  Kaynak: ilaç fiyatları,  ilaçların güncel SGK ödeme durumu, prospektüs ve kullanım bilgileri ile diğer tüm güncel ilaç bilgilerine İlaç Fiyatı sitesinden ve bu ilaca özel bilgiler için aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz. Güncel İlaç Bilgileri: https://ilacfiyati.com/ilaclar/stivarga-40-mg-84-tb

İlginizi Çekebilir:  Gebeliğiniz Sırasında Karşılaşabileceğiniz Riskli Durumlar

Yorum yapın