Eczane Bilgileri Sağlık Haberleri

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: ‘Pandemide dünyaya örnek olduk’

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Konya’da katıldığı açılış törenlerinde hemşehrilerine pandemi sürecinde Türkiye’nin başarısını anlattı ve seçimlerde destek istedi.

BABASI DA DİNLEDİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün baba ocağı Kulu’da katıldığı Kulu Tuzyaka Atık Su Arıtma Tesisi’nin açılış töreninde hemşehrilerine bu topraklarda bakkal bir babanın çırağı olarak büyüyüp, eğitim için Bursa’ya gittiği dönemleri anlatırken, babası Hasan Koca da tören alanında oğlunu dinledi.

‘PANDEMİDE DÜNYAYA ÖRNEK OLDUK’

Bakan Koca, daha sonra Cihanbeyli ilçesine geçerek, Cihanbeyli Atık Su Arıtma Tesisinin açılışına katıldı. Bakan Koca, “Pandemide dünyaya örnek olduk. Pandemide yurt dışında birçok yakınımız var. Birçok yakınlarımızdan yurt dışında nasıl davranıldığını hepimiz biliyoruz. Biz koridorlarda hastalarımızı bırakmadık. Biz huzurevlerinde hastalarımızı ölüme terk etmedik. Biz üstelik 162 ülkeye yardımda bulunan bir Türkiye olduk” dedi.

’10 GÜN İÇİNDE YENİ BİR DÖNEMECE DOĞRU GİDİYORUZ’

14 Mayıs seçimlerinde destek isteyen Bakan Koca şöyle konuştu:

“Önümüzdeki 100 yıllık dönem bu anlamda Türkiye’nin iddiasının olduğu bir dönem. Ama bu iddia da 85 milyonun birbirinden ayrıştırılmadan, birbiriyle kucaklaştığı, bütünleştiği, birlik olduğu ve bu topraklara aidiyet duygusu içinde katma değer oluşturan güçlü bir Türkiye’den bahsediyoruz. Birbiriyle uğraşan değil, dışa karşı bir olan bir Türkiye’den bahsediyoruz. Önümüzdeki 1 hafta, 10 gün içinde yeni  bir dönemece doğru gidiyoruz. O nedenle yeni dönemin önemli bir dönem olduğunu, bir tercih varsa, bu tercihi Türkiye’ye inanmak yönünde kullanacağınızdan eminim. Tercihinizi bugüne kadar Sayın Cumhurbaşkanımızdan yana yaptınız. Önümüzdeki 14 Mayıs döneminde de tercihinizi Cumhur İttifakı’nın adayı Sayın Cumhurbaşkanımızdan yana yapacağınızdan endişe etmiyorum”

Sizce, yurt dışında yaşayan Türkler oy kullanmalı mı?

— Haberler.com (@Haberler) May 4, 2023 Bursa Seçim Sonuçları Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Hasan Dönmez – Sağlık

Fahrettin Koca Türkiye Tuzyaka Bursa Sağlık Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları