Eczane Bilgileri Sağlık Haberleri

Ordu’da 1. Uluslararası Doğu Karadeniz Aile Hekimliği Kongresi düzenlendi

Ordu’da düzenlenen kongrede, sağlık çalışanlarının Kovid-19 salgını ve depremdeki özverili çalışmalarına dikkat çekildi. Kongreye 11 ülkeden 473 kişi katıldı.

Ordu‘da, “1. Uluslararası Doğu Karadeniz Aile Hekimliği Kongresi” düzenlendi.

Vali Tuncay Sonel, kentteki bir otelde yapılan kongrede, Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Özgür Enginyurt ve ekibine teşekkür etti.

Sağlık çalışanlarının Kovid-19 salgını ve depremdeki özverili çalışmalarına dikkati çeken Sonel, “Devletimiz milletimiz el ele, sağlık teşkilatımızın özverili çalışmalarına bizzat şahit olduk. Hem depremde hem felaketlerde hem de günlük hayatta o kadar hayırlı ve güzel iş yapıyorsunuz ki çok dua alıyorsunuz.” dedi.

Prof. Dr. Enginyurt ise “Katılımcı sayımız 11 ülkeden 473. Bir kısmı online, bir kısmı da aktif olarak buradalar. Seneye aynı günlerde sizi tekrar Ordu’da ağırlamaktan mutluluk duyacağız.” diye konuştu.

Uzmanların çeşitli sunumlar yapacağı kongre yarın sona erecek.

Kaynak: AA / Eyüp Elevli – Sağlık

Doğu Karadeniz Tuncay Sonel Ordu Sağlık Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları