Eczane Bilgileri Sağlık Haberleri

Mide botoksu ameliyatından sonra bir hasta daha hayatını kaybetti

Tuzla’da mide botoksu ameliyatı olduktan sonra bir kişi hayatını kaybetmiş, gözaltına alınan 2 doktor adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Mide botoksu yaptırdıktan sonra fenalaşan hastalardan biri olan Hurise Gezmiş’in de hayatını kaybettiği öğrenildi.

Mide botoksu ameliyatından sonra fenalaşan bir hasta daha hayatını kaybetti

İSTANBUL – Tuzla’da mide botoksu ameliyatı olduktan sonra bir kişi hayatını kaybetmiş, gözaltına alınan 2 doktor adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Mide botoksu yaptırdıktan sonra fenalaşan hastalardan biri olan Hurise Gezmiş’in de hayatını kaybettiği öğrenildi.

Tuzla’da Özel Gisbir Hastanesi’nde mide botoksu ameliyatı olan bazı hastalarda çeşitli rahatsızlıklar belirmesi üzerine inceleme başlatılmıştı. Hastaların şikayeti üzerine başlatılan soruşturma çerçevesinde hastanenin yetkilisi doktor C.C.E., operasyonu yapan doktor Ş.Ş. ve firma sahibi C.T. gözaltına alınmış ve serbest bırakılmıştı. 25 Şubat tarihinde mide botoksu yaptıran 46 yaşındaki Türkmenistan uyruklu Aylar Korhanova’nın 23 Mart’taki ölümünün ardından doktorlar C.C.E. ve Ş.Ş. tekrar gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından ‘taksirle ölüme neden olma’ suçundan Anadolu Adalet Sarayına sevk edilen 2 doktor adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

1 kadın daha hayatını kaybetti

Tuzla’da hastanede mide botoksu yaptıran ve ardından fenalaşan hastalardan Hurise Gezmiş, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir süredir tedavi görüyordu. Gezmiş’in 16 Mayıs Salı günü hayatını kaybettiği öğrenildi. Gezmiş, 17 Mayıs Çarşamba günü düzenlenen cenazenin ardından Ayazağa Mezarlığında toprağa verildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Halit Arslan – Sağlık

Tuzla Sağlık Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları