Eczane Bilgileri Sağlık Haberleri

Kayseri’de ‘En İyi Narkotik Polisi Anne’ projesi

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından koordine edilen ‘En İyi Narkotik Polisi Anne’ Projesi çerçevesinde anne ve anne adaylarına yönelik bilgilendirme semineri düzenlendi. İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, uyuşturucuyla mücadelenin önemine değinerek, ‘Çocuğunuzu ailesi gibi, annesi gibi, babası gibi onu koruruz’ dedi.

“En İyi Narkotik Polisi Anne” Projesi çerçevesinde anne ve anne adayları ile buluşan Kayseri İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, uyuşturucuyla mücadelenin önemine değinerek, “Çocuğunuzu ailesi gibi, annesi gibi, babası gibi onu koruruz” dedi.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından koordine edilen “En İyi Narkotik Polisi Anne” Projesi çerçevesinde anne ve anne adaylarına yönelik bilgilendirme semineri düzenlendi. Geriatri Merkezinde düzenlenen seminere, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan katıldı.

Burada annelerle konuşan İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, uyuşturucuyla mücadelenin önemine değinerek, her zaman annelerin yanında olduklarını kaydetti. Karabörk, “Çocuk odasına geçiyor ‘Ben ders çalışıyorum’ diyor. Aile ile irtibatını kesiyor, ilgilenmiyor. Kendi kendine yaşamaya başlıyor. Siz ‘İyi, dersine çalışıyor’ diyorsunuz. Aile ile ilişkisini kesiyorsa mutlaka çocuk uyuşturucu kullanıyordur. Lütfen bu konularda daha dikkatli olun. Bizimle irtibata geçin, çocuğunuza hiçbir şey olmaz. Sabıkası olmaz. ‘Polise haber edersek çocuğumuzun başına kötü bir şey gelir’ diye düşünmeyin. Biz onunla mutlaka ilgileniriz. Ailesi gibi, annesi gibi, babası gibi onu koruruz. Herhangi bir sabıka oluşmadan, herhangi bir sıkıntı yaşamadan bu çocuğu kurtarmak için size destek verelim. Siz yeter ki bu konuda biraz daha şuurlu olun. Biz her zaman yanınızdayız” ifadelerini kullandı. – KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Sağlık

Emniyet Müdürlüğü Kamil Karabörk Narkotik Kayseri Sağlık Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları