Eczane Bilgileri Sağlık Haberleri

“Gönüllüler Grubu” 28. kez sağlık yardımı için Nijer’de

“Gönüllüler Grubu” 28. kez sağlık yardımı için Nijer’de Gönüllüler Grubu, çeşitli ameliyatlar yapmak ve toplanan sağlık yardımlarını götürmek üzere Nijer’e gitti.

“Gönüllüler Grubu” 28. kez sağlık yardımı için Nijer’de

İSTANBUL – Gönüllüler Grubu, çeşitli ameliyatlar yapmak ve toplanan sağlık yardımlarını götürmek üzere Nijer’e gitti.

Aralarında 40 sağlıkçı, 11’i lojistik olmak üzere 51 kişilik ekiple Nijer’e hareket etmek için yola çıkan Gönüllüler Koordinatörü İbrahim Ceylan, İstanbul Havalimanı’nda yaptığı açıklamada, Sağlık Bakanlığı ile Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığının ve Türk Hava Yolları’nın katkılarıyla Nijer’e gideceklerini kaydetti.

Bölgeye 28. kez sağlık yardımı için gittiklerini ve yaklaşık 300 ton malzeme de götürdüklerini anlatan Ceylan, “Cerrahi malzeme ve ilaçlarımızı yanımızda götürüyoruz. İnşallah bu seyahatimizde 750’ye katarakt ameliyatı, 450 cerrahi ameliyat, yaklaşık 2 bin’e yakın diş çekimi, 900 kulağa müdahale gibi projelerimiz var. Bildiğiniz gibi sadece sağlık alanında değil aynı zamanda 1600’e yakın su kuyumuz var ve yetimhanemiz var. 26 bin kişiye de şeci teslim ettik. İnşallah bu projelerimizde sağlıklı devam edecek.” diye konuştu.

Birçok derneğin de çalışmada paydaşları olduğunu belirten Ceylan, başta Sağlık Bakanlığı, TİKA ve THY olmak üzere destekçilere teşekkür etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Zafer Peker – Sağlık

Türk Hava Yolları Sağlık Bakanlığı Nijer Sağlık Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları