Eczane Bilgileri Sağlık Haberleri

Defne Devlet Hastanesi’nde hasta yoğunluğu

Hatay’da 2 ayda tamamlanan Defne Devlet Hastanesi, hasta kabulüne başladı. Hastaneye olan ilgi yoğun oldu ve çocuk bölümü ağırlıklı olarak tercih edildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın aktif görev aldığı hastanede 17 poliklinik hizmet veriyor.

Hatay Defne Devlet Hastanesi, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretinin ardından bugün hasta kabulüne başladı. 2 ayda yapımı tamamlanan hastaneye Hataylıların ilgisi yoğun oldu.

HASTANEYE İLGİ YOĞUN OLDU

24 Mart’ta temeli atılan ve 2 ay gibi kısa sürede tamamlanan Defne Devlet Hastanesi’ni dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ziyaret etti. Hastane bugün ise hasta kabulüne başladı. Hataylıların ilgi gösterdiği hastanede, zaman zaman yoğunluk yaşandığı görüldü. Vatandaşlar, ağırlıklı olarak çocuk bölümünü tercih ettiği hastanenin girişinde, “İnsanlık merhamet üzerine kuruludur” yazısı ile karşılaşırken, buradaki danışma masasından ilgili branşlara yönlendirilmesi sağlanıyor.

Görevliler ise başta kayıt olmak üzere hastaların tedavilerini kısa sürede tamamlayarak, hastaneden memnun şekilde ayrılmalarını sağladı. Hatay İl Sağlık Müdürü Tunga Barçın, hastanede incelemelerine devam edip, hastalarla yakından ilgilendiği görüldü. Hastanenin yapım sürecinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca aktif görev almış, yoğun şekilde yerinde incelemeler yapmıştı.

“HALKIMIZ BİZİ YALNIZ BIRAKMADI”

Hatay İl Sağlık Müdürü Tunga Barçın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün gerçekleştirdiği ziyaretin ardından 300 yataklı Defne Devlet Hastanesi’nin hizmet vermeye başladığını bildirdi. Bugün ilk poliklinikleri yaptıklarını dile getiren Barçın, “36 polikliniğimizin 17’sinde sağlık hizmeti sunuyoruz. Ciddi anlamda bir yoğunluk var, halkımız memnun. Sağlık hizmetinin yanında hastaneyi görmek için gelen vatandaşlarımız da var. İlgi çok yoğun, bu kadar da yoğun bir ilgi beklemiyorduk. Halkımız bizi yalnız bırakmadılar. Sağlık çalışanlarına moral de veriyorlar, hem de hastanemizi görüyorlar” diye konuştu.

“TÜM İMKANLAR SAĞLANMIŞ”

Bebeğini muayeneye getiren vatandaş Gülcan Arslan, “Hastanede tüm imkanlar sağlanmış. Devletimizden Allah razı olsun. Bütün her şeyden faydalanıyoruz. Çok büyük bir afetten geçtik inşallah hep birlikte atlatacağız. Çocuk bölümüne kontrole geldim, bebeğim daha yeni doğdu. Güzel bir hastane olmuş” ifadelerini kullandı.

“ADANA’YA GİTMEK ZORUNDA KALMAYACAĞIM”

Kolundan tedavisine başlanan Özgür Bulanık,” Tedaviye geldim. Allah razı olsun Cumhurbaşkanımızdan. Çok şahane bir hastane olmuş. Bu süreçte bitirilmesi her babayiğidin harcı değildi. Tedavime başladım. Buradan Adana’ya gitmektense tedavimi Defne’de olacağım. Allah razı olsun Cumhurbaşkanımızdan. Her zaman arkasında olacağız, minnettarız” dedi.

“ÇOK MEMNUN KALDIK”

Tedavisini olan Sevgi Ramazanoğlu, ” Çok memnun kaldık. Gelir gelmez bizi alıp tedavimizi yaptılar. İlacımızı yazdılar. Kısa zamanda iyi ki yapıldı. İnşallah her şey daha güzel olur. Yapanlara çok teşekkür ediyoruz. İlk gün çok kalabalıktı” değerlendirmesini yaptı.

Sinan Oğan’ın 2. turda Cumhur İttifakı’nı desteklemesi sizce doğru mu?

— Haberler.com (@Haberler) May 22, 2023 Hatay Seçim Sonuçları Hatay Yerel Seçim Sonuçları 2019 Hatay Genel Seçim Sonuçları 2018 Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Sağlık

Devlet Hastanesi Fahrettin Koca Çocuk Hatay Sağlık Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları