Eczane Bilgileri Sağlık Haberleri

Defne Devlet Hastanesi yarın açılıyor

Hatay’da 6 Şubat depremlerinde zarar gören ve temeli gündem olan Defne Devlet Hastanesi, 60 günde tamamlandı ve yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretiyle hizmete açılacak. Hastanede 300 yatak ve 80 yoğun bakım yatağı bulunuyor.

Temeli gündem olan Defne Devlet Hastanesi, yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretiyle açılıyor

Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman:

“Bu hastane, ‘Yaparsa AK Parti yapar, yaparsa Recep Tayyip Erdoğan yapar” sözünün ispatı”

” Muhalefete de şunu söylemek lazım, derinliğini bilmediğiniz suya girmeyin, AK Parti’yle hizmet üzerinden polemiğe girmenin sonucu böyle olur”

HATAY – 6 Şubat merkezli depremlerin en büyük yıkımı yaptığı Hatay’da, atıldığı temelle gündem olan Defne Devlet Hastanesi 60 günde tamamlandı. Hastane yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretiyle hizmete açılacak.

6 Şubat’taki Kahramanmaraş merkezli depremlerde en büyük yıkım Hatay’da yaşandı. Kenti iki merkez ilçesindeki Defne ve Antakya Devlet Hastaneleri de depremde zarar gördü. Defne Devlet Hastanesi’nin temeli 24 Mart’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı törenle atıldı. Bostancık Mahallesi’nde yapımına başlanan hastanede çalışmalar tamamlandı. 24 saat esasına göre sürdürülen inşaat çalışmaları sonucunda hastane 60 günde hizmet verecek noktaya geldi. Peyzaj düzenlemesi de yapılan hastane yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın katılımıyla hizmete açılacak.

300 yataklı tek kat şeklinde çelik konstrüksiyon üzerine inşa edilen hastanede 300 yataklı ve 80 yoğun bakım yatağı ve 12 de ameliyathanesi bulunuyor.

“Yüzde 98’i tamamlandı”

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, hastanenin kısa sürede tamamlanmasının, ‘Yaparsa AK Parti yapar, yaparsa Recep Tayyip Erdoğan yapar” sözünün ispatı olduğunu kaydetti.

Hastanede 57. günde çalışmaların devam ettiğini dile getiren Yayman, “Bu hastane çok tartışıldı, Türkiye’nin gündemine geldi. “Yapılmaz, yapılır” denildi, Allah razı olsun Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’nın gayretiyle, Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla hastanemiz tamamlanmak üzere. Hastanemizin yüzde 98’i tamamlandı. Hayırlı uğurlu olsun, Defne ilçemizin çok önemli bir ihtiyacını karşılayacak” diye konuştu.

“Hizmet üzerinden polemiğin sonucu böyle olur”

Hastanenin 300 yatağının bulunduğunu kaydeden Yayman, “Tarihe en kısa sürede tamamlanan hastane olarak girecek. Burası 300 yataklı ve birinci sınıf bir hastane olacak. Ameliyathane, servisleriyle, yataklarıyla güzel bir yer oldu. Hatay’ımıza, Defne’mize hayırlı uğurlu olsun. Muhalefete de şunu söylemek lazım. Derinliğini bilmediğiniz suya girmeyin. AK Parti’yle icraat üzerinden bir tartışmaya girmek, hizmet üzerinden bir polemiğe girmenin sonucu böyle olur” dedi.

“AK Parti, hizmet eden bir partidir”

Yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hastaneyi ziyaret edeceğini duyuran Yayman, “Depremzede kardeşlerimizin Cumhurbaşkanımıza desteğini bir kez daha göreceğiz. AK Parti, düşüncesine, fikrine, partisine bakmadan insanlara hizmet eden bir partidir. Defne, Hakkari, Samandağ, Antakya’da olsa hizmeti devam ettirir. AK Parti’nin temel yaklaşımı şudur, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” ifadelerini kullandı.

Sizce Sinan Oğan 2. turda kimi destekleyecek?

— Haberler.com (@Haberler) May 20, 2023

Sizce 2. turda seçimi kim kazanacak?

— Haberler.com (@Haberler) May 15, 2023 Hatay Seçim Sonuçları Hatay Yerel Seçim Sonuçları 2019 Hatay Genel Seçim Sonuçları 2018 Kaynak: İhlas Haber Ajansı / İsa Akar – Sağlık

Recep Tayyip Erdoğan Devlet Hastanesi AK Parti Hatay Sağlık Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları