Eczane Bilgileri Sağlık Haberleri

Bakan Koca, yeni dönemin ilk mesai gününde alkışlarla karşılandı

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde Sağlık Bakanı olarak görevine devam eden olan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni dönemin ilk mesai gününde alkışlarla karşılandı. Bakanlık çalışanlarıyla tek tek selamlaşan Bakan Koca, “İnsanımıza günden güne daha da nitelikli hizmetler vereceğiz. ve hastalarımız iyileştikçe hepimiz daha iyi hissedeceğiz. Tüm çabamız iyilikler için.” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin yeni kabinesinin açıklanmasının ardından hafta sonu başlayan devir teslim törenleri bakanlıklarda devam ediyor. Kabinenin değişmeyen ismi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da yeni dönemin ilk mesai gününde bakanlık girişinde çok sayıda çalışan tarafından alkışlarla karşılandı.

TEBRİKLERİ KABUL ETTİ

Bakan Koca, tebrikleri kabul ederken fotoğraf çekilmek isteyenleri de geri çevirmedi. Koca, bakanlık çalışanlarıyla tek tek selamlaştı.

“TÜM ÇABAMIZ İYİLİKLER İÇİN”

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Koca, “Görevimizde yeni döneme başladık. Koruyucu sağlık hizmetleri, dün olduğu gibi bugün de önceliğimiz. İnsanımıza günden güne daha da nitelikli hizmetler vereceğiz. ve hastalarımız iyileştikçe hepimiz daha iyi hissedeceğiz. Tüm çabamız iyilikler için” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Muhammed Musab Gümüşer – Sağlık

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Fahrettin Koca Sağlık Bakanı Sağlık Politika Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları