Eczane Bilgileri Sağlık Haberleri

Ambulanslar bu kez sandığa hasta taşıdı

Ambulanslar bu kez sandığa hasta taşıdı Sivas’ta Evde Sağlık Hizmeti alan hastaların oy kullanması için evlerinden alınarak ambulanslarla sandığa götürüldü.

Ambulanslar bu kez sandığa hasta taşıdı

SİVAS – Sivas‘ta Evde Sağlık Hizmeti alan hastaların oy kullanması için evlerinden alınarak ambulanslarla sandığa götürüldü.

Sivas‘ta çeşitli sağlık nedenleri ile ev ortamında sağlık hizmeti alan vatandaşların oy kullanabilmesi için Sivas İl Sağlık Müdürlüğü Evde Sağlık Hizmetleri Birimi harekete geçti. Sabah 08.00 itibari ile oy kullanma işleminin başlamasıyla oy kullanmak için dışarı çıkamayan hasta vatandaşlara ekipler ambulanslarla hastaları oy kullanacakları okullara taşıdı. Evde sağlık hizmeti alan Mahmut Kurt, çok riskli bir ameliyat geçirdiğini belirterek, kendisini ambulansla alarak oy kullanacağı okula götüren ekiplere teşekkür etti.

“Hizmet edenlerden Allah razı olsun”

Kalp, aort damarı ve akciğerlerindeki kitle nedeniyle riskli bir ameliyat geçiren Mahmut Kurt, hizmetten çok memnun olduğunu söyleyerek, “Benden kalpten aort damarının akciğerle birleştiği yerden kitle aldılar. Çok riskli bir ameliyat geçirdim ve daha sonra ışın tedavisi aldım. 1-2 aydır Evde Sağlık Hizmetleri sayesinde bu ambulans beni alıp hastaneye götürüyor. Allah Sağlık Bakanlığından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oraya hizmet edenlerden razı olsun. Beni alıp oy kullanmaya getirdikleri için çok memnunum” şeklinde konuştu.

“Hastalar için çok büyük bir kolaylık”

Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Doktor Sevgi Ocak Divarcı, evde tedavi gören hastalar için büyük kolaylık olduğunu söyleyerek, “Bizim 2 bin 500 tane evde sağlık hizmeti alan yatalak hastalarımız var. O hastalara evlerinde kan tahlilleri, pansumanlar ve sağlık durumların kontrolleri yapılıyor. Seçimlerden geri kalmasınlar diye oylarını kullanmaları için ambulanslarla birlikte yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hastalar için çok büyük bir kolaylık, rahat ve sağlıklı bir şekilde evlerine ulaşıyorlar. Bu hizmeti verebildiğimiz için mutluyuz” ifadelerini kullandı.

Sivas Seçim Sonuçları Sivas Yerel Seçim Sonuçları 2019 Sivas Genel Seçim Sonuçları 2018 Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Volkan Kaplan – Sağlık

İl Sağlık Müdürlüğü Allah Sivas Sağlık Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları